BIO ISTANBUL'un yeri değişiyor

BIO ISTANBUL'un yeri değişiyor

Bio İstanbul projesinin inşa edileceği bölgede şuan Kanal İstanbul projesi nedeniyle farklı bir çalışma yapılıyor. Kanal İstanbul nedeniyle projenin değişebileceğini ifade eden Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi yetkilileri satışların durduğunu söyledi. Kararların henüz netleşmediğini belirten yetkililer Bio İstanbul'un yeri değişeceğini söyledi.

 

 

SON TEKNOLOJİYLE DONATILMIŞ ÇOCUK HASTANESİ VE DÜNYA STANDARTLARINDA BİYOMEDİKAL ARAŞTIRMALAR YAPAN AR-GE MERKEZİ ETRAFINDA KURULU AKILLI VE EKOLOJİK BİR YAŞAM SUNMAK.

Tasarımlarımızın kalbinde sürdürülebilirlik yatıyor. Amacımız, toplumsal ve ekonomik gelişmeye öncülük edecek bir dünya yaratmak. Sağlığın, refahın ve bilimsel araştırmanın öne çıktığı BIO ISTANBUL’da dengeli, mutlu ve sürdürülebilir bir yaşamın şifrelerini çözüyoruz.

 

NEW YORK İÇİN NEW JERSEY VEYA LONDRA İÇİN CAMBRIDGE NEYSE, ŞEHİR MERKEZİNE SADECE 25 KM MESAFEDE YER ALAN VE DÜNYANIN ÖNDE GELEN SAĞLIK VE BİYOTEKNOLOJİ KURULUŞLARINI BÜNYESİNDE BARINDIRAN BIO ISTANBUL DA İSTANBUL’UN MEDİKAL MERKEZİ OLACAK.

Günümüzün gelişmiş ekonomilerinde milli gelirin yaklaşık - ’si sağlık sektöründen geliyor. Sağlık sektörü, hem kamusal hem de özel harcamalar açısından en büyük paya sahip. İnovasyon kampüsü, yaklaşık 10.000 yüksek vasıflı iş olanağı yaratacak. Türkiye’de kaynak yetersizliğinden dolayı bilimsel araştırmalarına yurtdışında devam eden Türk araştırmacılar için de yeni bir cazibe merkezi olacak.

Göz alıcı bir estetiğe sahip sekiz araştırma ve ofis binası, dünyaca ünlü İspanyol mimar Rafael de La-Hoz tarafından geleceğin mimarisine göre tasarlandı. Kampüs, Türkiye’nin yeni araştırma ve geliştirme üssünün bir parçası olmak için eşsiz bir fırsat sunuyor. Sağlık sektörüyle işbirliği içinde, dünyanın en saygın şirketlerini kampüsümüze kazandırarak bilimsel araştırmalar için finansman sağlama olanaklarını arttırıyoruz. Teknoloji ve mükemmelliği bir araya getirerek sağlık alanında çığır açma potansiyeline sahip bir ortam yaratıyoruz.

ARAŞTIRMA VAKFI

ARAŞTIRMA VAKFI

İNOVASYON, TIP VE BİLGİ BAZLI BİR TOPLULUĞA DOĞRU

Bio Istanbul’un içinde yer alan Istanbul Biomedical Research Center (IBRC), Türkiye’de çağın en önemli Ar-Ge projelerinden biri olmak üzere tasarlandı. IBRC’nin inovasyon odağı teşhisten tedaviye geniş bir teknoloji ve ürün yelpazesini kapsıyor.

2015’e kadar genişleyen bir bilim insanları topluluğuna ev sahipliği yapmayı öngören IBRC, Türkiye’nin bilimsel inovasyon için bir merkez olma yolundaki gelişiminde önemli bir eksikliği doldurmayı hedefliyor. 
Tam bilgi almak için, lütfen ibrc.com.tr’yi ziyaret edin.

EVLERİMİZ

 

​​​​​​​İSTANBUL’UN EN YAŞANABİLİR MAHALLESİNE HOŞ GELDİNİZ! BUGÜNE KADAR BİLDİĞİNİZ, ALIŞTIĞINIZ HER ŞEYİ UNUTUN ÇÜNKÜ BIO ISTANBUL LAKE HOMES’UN KALBİNDE GÜZELLİK VE DOĞAYLA UYUM YATIYOR.

YEŞİL HAYATI YAŞAYIN

Eşsiz güzellikte yeşil alanlar içerisinde yer alan Bio Istanbul Evleri yeni bir yaşam biçimi sunuyor. Bırakın çocuklarınız dışarıda oynasın. Dışarısı güvenli, sağlıklı ve eğlenceli.

ARAÇTAN BAĞIMSIZ BİR ORTAM

Dünyanın en büyük şirketlerinin yer aldığı yan vadide yer alan işinize yürüyün. Şehir merkezine gitmek için metroya binin ve İstanbul’un bunaltıcı trafiğini unutun.

MÜKEMMEL BİR MEKAN

Sizi güzelliği, sadeliği ve sakinliği ile içine çeken, hayallerinizi süsleyen bir yeri gözünüzde canlandırın... Huzur ve sükûnetin sizi alıp götürdüğü, yaratıcılığınızı ortaya çıkardığı, duyularınızı canlandırdığı bir dünya kapılarını size açıyor... Günümüzün koşuşturmayla dolu dünyasında hayatınızda denge arıyorsanız, kendinizi doğanın kollarına bırakın ve olması gerektiği gibi sağlık içinde bir yaşam sürün...