Ataşehir’deki Kampanyalı Evler Projede Fırsat’ta

Ataşehir’deki Kampanyalı Evler Projede Fırsat’ta

Ataşehir inşaat firmaları da ülkemizde konut için yapılan kampanyaya dahil oldular. Bu kampanya kapsamına giren 100 bin konut içerisinde burada ki projelerde yer alıyor.

 

 %0,98 konut kredi faizi oranı, %10 indirim, ara taksitlerin %15’e çekilmesi gibi çok sayıda farklı detay kampanya içerisinde yer alıyor. Çevre ve Şehircilik bakanlığı tarafından başlatılan kampanyanın ilk ayını doldurmadan yoğun talep yaşandığı gözlemleniyor. 31 Ekim 2018 tarihinde son bulacak olan kampanya içerisinde yer almak istiyorsanız bu fırsatı hızlı bir şekilde değerlendirmek ve bunu kullanmak sizin için en doğru tercih olacaktır. Çünkü bu sayede hayalinizde ki evi daha uygun bir fiyata alabileceksiniz. Ataşehir konut projeleri şehrin farklı bölgelerinde hızlı bir şekilde yükselmeye devam ediyor. Bu projeler arasında kendinize uygun olanı tercih etmek tamamıyla sizin tercihinize kalmıştır. O nedenle ilk olarak projeler hakkında bilgi almak ve detaylarını öğrenmek için Projede Fırsat sitemizi ziyaret etmeniz gerekiyor. Site içerisinde devam etmekte olan projelerin detaylarına ulaşabilirsiniz. Bu projeler arasında Canan Business, Andromeda Gold, My Towerland, Atasu Life, Marmarams gibi projeler yer almaktadır. Bunların içinde yer alanların tüm özelliklerini tek bir siteye girerek görebilir. İsterseniz bu projeleri birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede kampanya dahilinde ev almak istiyorsanız zamanınızı boşa harcamamış olmakla birlikte daha doğru tercihi yapmış olacaksınız.

Ataşehir inşaat projeleri artık eskilere nazaran daha modern mimari kullanılarak yapılıyor. Bunun yanı sıra hem konut içinde hem de apartman içerisinde her türlü detay ince bir şekilde düşünülüyor. Ayrıca son teknolojik cihazlar kullanılarak daha rahat bir yaşam sizlere sunuluyor. Tercih edeceğiniz konut ile yaşam kaliteniz otomatik olarak yükselmiş olacak. Çünkü hem güvenlik açısından hem de sosyal yaşam alanları açısından her türlü detay düşünülerek sizlere bu konutlar sunuluyor. Bölgede ki en iyi ve en modern evleri bulmak için yapmanız gereken projedefirsat.com internet sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Bu sayede tüm projeleri tek bir noktada görebilecek ve hepsini birbirileri ile rahatça karşılaştırarak doğru tercihi yapabileceksiniz.